skip to Main Content
0 532 232 59 27 granitmermerdeniz@gmail.com

1996 yılında bir baba ve çocuğu tarafından Ankara Yuvaköy Mermerciler sitesinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız yılların getirdiği bilgi, deneyim ve teknoloji ile inanılmaz işlere imza atmıştır.

İlk başlarda temel olarak tek ve çift katlı mezar yapımı yapan firmamız. Zamanla müşterilerin ihtiyaçlarının artması nedeniyle işini genişletmiş ve büyütmüştür.

Başarılı mezar bakımı, mezar tasarımı ve fiyatları konusunda uzmanlaşan ekibimiz sadece Ankara değil istenirse Türkiye ve Yurt dışına hizmet sağlamaktayız.

Zamanla büyüyen ve daha fazla ekip üyesinin işe alınması, Deniz Mermer Granit ile daha farklı mezar modelleri ve hizmetlerine yönelmesine yol açmıştır.

Deniz Mermer Granit daha fazla proje ve tasarım üzerinde çalışabildiği için, firmamız ayrıca Ankara’da kurumsal firma ve kuruluşlarda daha fazla tanınırlık kazandı.

Ankara Mezar Fiyatları, gelişen yeniliklere ayak uydurmak için 2012 yılında mezar modellerini daha da genişletti. Zamanla müşterilerinin gözünden 1 numaralı işletme oldu.

Ve 2015 yılında firmamız, mezarlık peyzaj tasarımı yani mezarlık bakım hizmeti vermeye başladı. Karşıyaka Mezarlığı, Cebeci Asri Mezarlığı, Sincan Mezarlığı ve Elvan Mezarlığı gibi diğer tüm mezarlıklarda çalışılmıştır.

Ankara Mezar Fiyatları konusunda firmamız oldukça uygun ve kaliteli mezar hizmetleri sunmaktadır.

Deniz Mermer Granit Zaman Çizelgesi

1996 Yılından Beri Ankara Mezar Denilince Adından Söz Ettirmeyi Başardı…

Ankara Mezar Fiyatları Geçmişten Günümüze

Deniz Mermer Granit yıllar geçtikçe işletmesini büyüttü ve daha geniş mezar hizmetleri sunmaya başladı.

Sizde mezar modelleri ve mezar bakımı hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçiniz…

Hemen Ara