skip to Main Content
0 532 232 59 27 granitmermerdeniz@gmail.com

Traverten mezar modeli günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilen mezar modelleri içerisinde yer almaktadır. Farklı renk tonlarında bulunan traverten mezar modeli açık, orta, koyu olmak üzere çeşitli renk tonları içerisinde belirmektedir. Kahverengi ve sarı tonları ile kendini gösteren traverten mezar modeli aynı zamanda krem rengi tonlarında da bulunmaktadır.

Traverten mezar modeli kendi çapında dayanıklı olmasıyla birlikte beyaz mermer mezar modeline ve granit mezar modeline kıyasla daha az dayanıklı olarak da bilinmektedir. Bununla birlikte birçok kişinin tercihlerinin ilk sırasında yer alan traverten mezar modeli çeşitli seçenekleri ile mezarlıklarda karşımıza çıkmaktadır. Deniz Mermer Granit olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürürken titizlikle ve hassasiyetle ilerleme sağlamaktayız.

Traverten Mezar Fiyatları

Traverten mezar fiyatları değişiklik gösterirken Deniz Mermer Granit olarak firmamızda sizlerin talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Çeşitli mezar modellerimiz ile müşterilerimize geniş tercih seçenekleri sunarken traverten mezar modelleri konusunda uygun ve bütçe dostu fiyat seçenekleri ile sizlere yardımcı olmaktayız. Kaliteli bir hizmet deneyimi için çalışmalarımızı gerçekleştirirken traverten mezar fiyatları ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili bütçe dostu bir uygulama ile ilerlemekteyiz.

Mezar modelleri olumsuz hava koşullarına dayanıklı yapıda olması gereken yapılar olması nedeni ile sağlam ve kaliteli mezar taşları ile gerçekleştirmektedir. Traverten mezar modelleri ve diğer mezar modellerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara